پارسي نامه
مجله الکترونيکي اعضاي پارسي بلاگ
مطالب اين مجله توسط دبيران منتخب از بين وبلاگ نويسان پارسی بلاگ، برگزيده مي شود

  بزرگ خاندان
يادم مياد اون زمانا که هنوز بچه بودم و توي فاميل #بزرگ_خاندان نشده بودم؛ چند باري گم شدم. اما تنها کسي که متوجه گم شدن و کم کسري من ميشد مادرم بود و بس اما حالا چي؟ کافيه يکي دو ساعت توي فضاي مجازي نباشيم تا هزارجور شايعه و اما و اگر واسمون درست بشه (اين هوا)
  چاره کار در دستان پر قدرت ملت است
هر ايراني، عکس سلفي تعدادي از نمايندگان حقير و غربزده مجلس شوراي اسلامي ايران را با خانم موگريني مشاهده کرد، دريافت، که اگر به سفارش امام(ره) از نفوذ ليبرالها و غربزده ها در مراکز تصميم گير و تصميم ساز نظام اسلامي جلوگيري مي کرديم، امروز شاهد اين افتضاح بزرگ جهاني، از سوي برخي از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي نبوديم!
  توقع بي جا از نمايندگان مجلس!
چه توقع از اين مجلس غربزده؟! وقتي يک زن بور اروپايي را از نزديک مي بينند که از قضا نماينده ي ويژه ي غرب هم هست و تمام تلاشش را کرده تا پا روي گلوي ملت ايران بگذارد، نبايد نمايندگان همين ملت براي عکس گرفتن با او پا بگذارند روي غرور، عزت و شخصيت ملت؟!اين چه توقع بيجايي است از اين مجلس؟!
  طلاق همسالان عاملي مهم درعدم تمايل ازدواج مجردان
تابستان که مي شود، بازار خواستگاري رفتن ها و عروسي ها گرم تر مي شود. شايد اين سنتي ديرينه است که خانواده ها هميشه تعطيلات تابستان را براي برگزاري مراسم ازدواج جوانان انتخاب مي کردند و شايد هم رابطه مستقيمي با آب و هواي خوب و ميوه هاي رنگارنگ آن دارد.
  خانه پُرتنش، محلي براي رشد کودکان لجباز!
کارشناسان روانشناسي کودک اين نظر که لجبازي يک نوع رفتار مورثي يا اکتسابي است را رد مي کنند. به اعتقاد آنها اين رفتار مانند ساير رفتارهاي بشر معلول يک علت است در کودکان مي توان به سه دليل عمده عدم توجه کافي والدين به آنها، توجه مشروط، سرزنش و توهين کودک و از طرف ديگر امر و نهي کردن افراطي آنها اشاره کرد.
By: ParsiBlog.com ® Team © 2003